DM-LDPE-Hand-Stretchfolie, Schwarz Eco
500x0,023 mm / 250 m
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
15,72
exkl. MWST
13,21
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
15,72
exkl. MWST
13,21
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 7500955.0800 |
|---|
Beschrijving
Specificaties
| Werkstoff | LDPE |
|---|---|
| Stärke | 23 µ |
| Typ | Handstretchfolie |
| UV-beständig | weniger als 3 Monate |
| Breite | 500 mm |
| Farbe | schwarz |
| Masse (Gewicht) | 3 kg |
| Länge | 250 m |
| Folienstärke | 0,023 mm |
| Artikel-Typ | Auftragsbezogen |
Nederlands
Deutsch
English
