CoroTurn 107 Schneidplatte
VBMT160404PF4415
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
27,61
exkl. MWST
23,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
22,09
exkl. MWST
18,56
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidenanzahl | 2 |
|---|---|
| Schneidplattengröße- und form | VB1604 |
| Schneidrichtung | N |
| Eingeschriebener Kreis | 9.525 mm |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Eckenradius r | 0.3969 mm |
| Schneidkantenhöhe | 4.7625 mm |
| Materialklassifizierungsstufe | PK |
| Gewicht | 0.009 kg |
| Hauptfreiwinkel | 5 deg |
| Operationsart | Finishing |
| Schneidenlänge | 16.2063 mm |
| Sorte (GRADE) | 4415 |
Nederlands
Deutsch
English
