COROMANT Wendeplatte zum Fräsen
SPKN1204EDR235
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
30,46
exkl. MWST
25,60
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
27,42
exkl. MWST
23,04
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidenlänge | 9 mm |
|---|---|
| Anwendungsbereich | mahlen, general |
| Art der Beschichtung | CVD |
| Art des Beschichtungsprozess | TiCN+TiN |
| Bruttogewicht | 105.1 g |
| Gewicht | 9.4 g |
| Schneidenanzahl | 4 |
| Schneidplattenform | SP1204ED |
| Sorte (GRADE) | 235 |
| Schneidrichtung | Rechts |
| Eingeschriebener Kreis | 12.7 mm |
| Befestigungsart | Klemme |
| Einstellwinkel | 75 ° |
| Schneidelänge Begrenzt | 10.3 mm |
| Eckenradius r | 0.85 mm |
| Schneidkantenhöhe | 4.7625 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
Nederlands
Deutsch
English
