COROMANT T-Max Schneidplatte zum Drehen
SPUN1904122025
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
37,72
exkl. MWST
31,70
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
30,18
exkl. MWST
25,36
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | TiCN+Al2O3+TiN |
|---|---|
| Schneidenanzahl | 4 |
| Schneidplattengröße- und form | SP1904 |
| Schneidrichtung | N |
| Eingeschriebener Kreis | 19.05 mm |
| Befestigungsart | Clamp |
| Eckenradius r | 1.1906 mm |
| Schneidkantenhöhe | 4.7625 mm |
| Schneidplattenform | Square |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | M |
| Gewicht | 0.0223 kg |
Nederlands
Deutsch
English
