COROMANT T-Max S Wendeplatte zum Drehen
SPMR1203042025
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
19,22
exkl. MWST
16,15
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
15,37
exkl. MWST
12,92
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | TiCN+Al2O3+TiN |
|---|---|
| Schneidenanzahl | 4 |
| Schneidplattengröße- und form | SP1203 |
| Schneidrichtung | N |
| Eingeschriebener Kreis | 12.7 mm |
| Befestigungsart | Clamp |
| Eckenradius r | 0.3969 mm |
| Schneidkantenhöhe | 3.175 mm |
| Schneidplattenform | Square |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | M |
| Gewicht | 0.0075 kg |
Nederlands
Deutsch
English
