COROMANT T-MAX P-Wendeplatte
RCMX120400 4335
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
16,96
exkl. MWST
14,25
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
13,57
exkl. MWST
11,40
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | TiCN+Al2O3+TiN |
|---|---|
| Schneidenanzahl | 4 |
| Schneidplattengröße- und form | RC1204M |
| Befestigungslochdurchmesser | 4.2 mm |
| Schneidrichtung | N |
| Eingeschriebener Kreis | 12 mm |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Eckenradius r | 6 mm |
| Schneidkantenhöhe | 4.7625 mm |
| Schneidplattenform | Round |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | P |
| Gewicht | 0.0054 kg |
Nederlands
Deutsch
English
