COROMANT T-Max P Schneidplatte zum
Drehen DNMG110404-PMC4425
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
22,37
exkl. MWST
18,80
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
17,90
exkl. MWST
15,04
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidenanzahl | 4 |
|---|---|
| Schneidplattengröße- und form | DN1104 |
| Befestigungslochdurchmesser | 3,81 mm |
| Schneidrichtung | N |
| Eingeschriebener Kreis | 9,525 mm |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Schneidenlänge | 11,2279 mm |
| Schneidkantenhöhe | 4,7625 mm |
| Schneidplattenform | Diamond 55° |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Gewicht | 0,007 kg |
| Eckradius r | 0,3969 mm |
Nederlands
Deutsch
English
