COROMANT T-Max P Schneidplatte zum
Drehen DNMX150412-WMX4415
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
30,76
exkl. MWST
25,85
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
24,61
exkl. MWST
20,68
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidenanzahl | 4 |
|---|---|
| Schneidplattengröße- und form | DN1504 |
| Befestigungslochdurchmesser | 5,156 mm |
| Schneidrichtung | N |
| Eingeschriebener Kreis | 12,7 mm |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Schneidenlänge | 14,3038 mm |
| Schneidkantenhöhe | 4,7625 mm |
| Schneidplattenform | Diamond 55° |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Gewicht | 0,012 kg |
| Eckradius r | 1,1906 mm |
Nederlands
Deutsch
English
