COROMANT T-Max P Schneidplatte zum
Drehen SNMM190624-MR2035
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
41,23
exkl. MWST
34,65
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
30,93
exkl. MWST
25,99
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | TiAlN+TiN |
|---|---|
| Schneidenanzahl | 4 |
| Schneidplattengröße- und form | SN1906 |
| Befestigungslochdurchmesser | 7.925 mm |
| Schneidrichtung | N |
| Eingeschriebener Kreis | 19.05 mm |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Schneidenlänge | 16.65 mm |
| Eckenradius r | 2.38125 mm |
| Schneidkantenhöhe | 6.35 mm |
| Schneidplattenform | Square |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | M |
| Gewicht | 0.025 kg |
Nederlands
Deutsch
English
