COROMANT T-Max P Schneidplatte zum
Drehen SNMG150612-QM1105
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
31,54
exkl. MWST
26,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
23,65
exkl. MWST
19,87
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Anwendungsbereich | Turning, general |
|---|---|
| Art des Beschichtungsprozess | PVD |
| Beschichtungsart | TiAlN |
| Gewicht | 0.0204 kg |
| Packungsmenge | 10 |
| Befestigungslochdurchmesser | 6.35 mm |
| Grade/Sorte | 1105 |
| Schneidrichtung | N |
| Eingeschriebener Kreis | 15.875 mm |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Schneidelänge Begrenzt | 14.675 mm |
| Eckenradius r | 1.1906 mm |
| Schneidkantenhöhe | 6.35 mm |
| Schneidplattenform | Square |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Yes |
| Planschneidenstuerelement | No |
Nederlands
Deutsch
English
