COROMANT T-Max P Schneidplatte zum
Drehen SNMG090308-QMH13A
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
9,47
exkl. MWST
7,96
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
7,10
exkl. MWST
5,97
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Anwendungsbereich | Turning, general |
|---|---|
| Art des Beschichtungsprozess | UNCOAT |
| Beschichtungsart | Uncoated |
| Gewicht | 0.0031 kg |
| Packungsmenge | 10 |
| Befestigungslochdurchmesser | 3.81 mm |
| Grade/Sorte | H13A |
| Schneidrichtung | N |
| Eingeschriebener Kreis | 9.525 mm |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Schneidelänge Begrenzt | 8.725 mm |
| Eckenradius r | 0.7938 mm |
| Schneidkantenhöhe | 3.175 mm |
| Schneidplattenform | Square |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Yes |
| Planschneidenstuerelement | No |
Nederlands
Deutsch
English
