COROMANT T-Max P Schneidplatte zum
Drehen RCMX100300H13A
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
8,81
exkl. MWST
7,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
6,60
exkl. MWST
5,55
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | Uncoated |
|---|---|
| Schneidenanzahl | 4 |
| Schneidplattengröße- und form | RC1003M |
| Befestigungslochdurchmesser | 3.6 mm |
| Schneidrichtung | N |
| Eingeschriebener Kreis | 10 mm |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Eckenradius r | 5 mm |
| Schneidkantenhöhe | 3.175 mm |
| Schneidplattenform | Round |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | PMKS |
| Gewicht | 0.0026 kg |
Nederlands
Deutsch
English
