COROMANT T-Max P Schneidplatte zum
Drehen CNMG190624-MR2035
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
41,23
exkl. MWST
34,65
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
30,93
exkl. MWST
25,99
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Anwendungsbereich | Turning, general |
|---|---|
| Art des Beschichtungsprozess | PVD |
| Beschichtungsart | TiAlN+TiN |
| Gewicht | 0.027 kg |
| Packungsmenge | 10 |
| Befestigungslochdurchmesser | 7.925 mm |
| Grade/Sorte | 2035 |
| Schneidrichtung | N |
| Eingeschriebener Kreis | 19.05 mm |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Schneidelänge Begrenzt | 16.9439 mm |
| Eckenradius r | 2.38125 mm |
| Schneidkantenhöhe | 6.35 mm |
| Schneidplattenform | Diamond 80° |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Yes |
| Planschneidenstuerelement | No |
Nederlands
Deutsch
English
