COROMANT Senkkopfschraube
5513020-40
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
7,02
exkl. MWST
5,90
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
7,02
exkl. MWST
5,90
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Ausführung | Steel |
|---|---|
| Kopfdurchmesser | 2.65 mm |
| Kegelwinkel Grad | 60 ° |
| Gewindegröße | M 2 |
| Gewinderichtung | R |
| Gewindelänge | 1.7 mm |
| Gesamtlänge | 3.5 mm |
| Gewicht | 0.0001 kg |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Kühlschmierstoffaustritt | 0: no coolant exit |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: without coolant |
Nederlands
Deutsch
English
