COROMANT Schraube
5512073-02
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
26,54
exkl. MWST
22,30
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
26,54
exkl. MWST
22,30
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Bruttogewicht | 0.042 kg |
|---|---|
| Gewicht | 0.042 kg |
| Ausführung | Stahl |
| Kühlschmierstoffeintritt | 1: axial konzentrischer Eingang |
| Kühlmittelaustritt | 2: radialer Ausgang |
| Kopfdurchmesser | 18 mm/52 mm |
| Gesamtlänge | 52 mm |
| Gewinde | M12 |
| Gewinderichtung | R |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Gewindelänge | 40 mm |
Nederlands
Deutsch
English
