COROMANT Schneidenträgersatz für
CoroBore BR20 BR20-HA-CC12F-22
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
493,85
exkl. MWST
415,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
469,16
exkl. MWST
394,25
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Durchmesser | 115 mm |
|---|---|
| Schneidrichtung | R |
| Funktionslänge | 22 mm |
| Kühlschmierstoffeintritt | 1: axial concentric entry |
| Kühlmitteldruck | 70 bar |
| Funktionsbreite | 30.5 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Bohrungsdurchmesser mm | 115 mm |
| Einstellwinkel | 90° |
Nederlands
Deutsch
English
