COROMANT Schneidenträger für Duobore
391.68F-7-15040CC12
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
481,95
exkl. MWST
405,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
457,85
exkl. MWST
384,75
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Durchmesser | 123 mm |
|---|---|
| Schneidrichtung | R |
| Funktionslänge | 40 mm |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: without coolant |
| Funktionsbreite | 36.5 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Bohrungsdurchmesser mm | 123 mm |
| Einstellwinkel | 90° |
Nederlands
Deutsch
English
