COROMANT FUER CORODRILL 880 MIT 4 SCHNE
880-0303W06H-P-LM4344
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
23,32
exkl. MWST
19,60
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
20,99
exkl. MWST
17,64
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtungsart | TiAlN |
|---|---|
| Schneidenanzahl | 4 |
| Befestigungslochdurchmesser | 2.5 mm |
| Spanwinkel | 12.5 deg |
| Eingeschriebener Kreis | 6 mm |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Eckenradius r | 0.6 mm |
| Schneidkantenhöhe | 2.6 mm |
| Schneidplattenform | Square |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | PMKNSH |
| Gewicht | 0.00003 kg |
Nederlands
Deutsch
English
