COROMANT CoroTurn XS VHM-Werkzeug
CXS-06TH125VM-6215L1025
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
57,72
exkl. MWST
48,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
57,72
exkl. MWST
48,50
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Gewinde | VP60 |
|---|---|
| Spitzenfase | 0.15 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 6 mm |
| Bohrungsdurchmesser mm | 6.2 mm |
| Gewindehöhe Theoretisch | 0.97 mm |
| Schneidrichtung | L |
| Funktionslänge | 37.3 mm |
| Funktionsbreite | 2.95 mm |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: without coolant |
| Kraglänge | 17.16 mm |
Nederlands
Deutsch
English
