COROMANT CoroTurn XS VHM-Werkzeug
CXS-05TH100VM-4815R1025
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
57,72
exkl. MWST
48,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
57,72
exkl. MWST
48,50
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Gewinde | VP60 |
|---|---|
| Spitzenfase | 0.12 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 5 mm |
| Bohrungsdurchmesser mm | 4.8 mm |
| Gewindehöhe Theoretisch | 0.8 mm |
| Schneidrichtung | R |
| Funktionslänge | 37.3 mm |
| Funktionsbreite | 2.25 mm |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: without coolant |
| Kraglänge | 17.45 mm |
Nederlands
Deutsch
English
