COROMANT CoroTurn TR Schneidplatte zum
Drehen TR-VB1312-F4425
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
29,57
exkl. MWST
24,85
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
26,61
exkl. MWST
22,36
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidrichtung | N |
|---|---|
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Drehmoment | 0.9 Nm |
| Gewicht | 0.0052 kg |
| Beschichtung | TiCN+Al2O3+TiN |
| Schneidkantenhöhe | 4.525 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Yes |
| Bohrungsdurchmesser mm | / |
| Plattenform | CoroTurn TR VB13 |
Nederlands
Deutsch
English
