COROMANT CoroTurn TR Schneidplatte zum
Drehen TR-VB1308-F2220
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
27,55
exkl. MWST
23,15
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
24,79
exkl. MWST
20,83
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidrichtung | N |
|---|---|
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Drehmoment | 0.9 Nm |
| Gewicht | 0.005 kg |
| Beschichtung | TiCN+Al2O3+TiN |
| Schneidkantenhöhe | 4.525 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Yes |
| Bohrungsdurchmesser mm | / |
| Plattenform | CoroTurn TR VB13 |
Nederlands
Deutsch
English
