COROMANT CoroTurn TR Schneidplatte zum
Drehen TR-VB1304-F1525
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
25,35
exkl. MWST
21,30
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
22,81
exkl. MWST
19,17
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidrichtung | N |
|---|---|
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Gewicht | 0.0026 kg |
| Beschichtung | TiCN+TiN |
| Schneidenanzahl | 2 |
| Schneidplattengröße- und form | CoroTurn TR VB13 |
| Befestigungslochdurchmesser | 3.4 mm |
| Eingeschriebener Kreis | 8 mm |
| Schneidenlänge | 12.6 mm |
| Eckenradius r | 0.3969 mm |
| Schneidkantenhöhe | 4.525 mm |
| Schneidplattenform | Diamond 35° |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | PMK |
Nederlands
Deutsch
English
