COROMANT CoroTurn TR Schneidplatte zum
Drehen TR-VB1302-F1125
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
31,77
exkl. MWST
26,70
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
28,60
exkl. MWST
24,03
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidrichtung | N |
|---|---|
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Gewicht | 0.0055 kg |
| Beschichtung | TiAlN+TiAlN |
| Schneidenanzahl | 2 |
| Schneidplattengröße- und form | CoroTurn TR VB13 |
| Befestigungslochdurchmesser | 3.4 mm |
| Eingeschriebener Kreis | 8 mm |
| Schneidenlänge | 12.8 mm |
| Eckenradius r | 0.2 mm |
| Schneidkantenhöhe | 4.525 mm |
| Schneidplattenform | Diamond 35° |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | PMS |
Nederlands
Deutsch
English
