COROMANT CoroTurn 107 Schneidplatte zum
Drehen VBMW160404S01020ECB20
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
69,26
exkl. MWST
58,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
65,80
exkl. MWST
55,29
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidenanzahl | 1 |
|---|---|
| Schneidplattengröße- und form | VB1604 |
| Schneidrichtung | N |
| Eingeschriebener Kreis | 9.525 mm |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Eckenradius r | 0.3969 mm |
| Schneidkantenhöhe | 4.7625 mm |
| Materialklassifizierungsstufe | H |
| Gewicht | 0.0083 kg |
| Hauptfreiwinkel | 5 deg |
| Operationsart | Finishing |
| Schneidenlänge | 4.69 mm |
| Sorte (GRADE) | CB20 |
| Spanflächenfasenbreite | 0.1 mm |
Nederlands
Deutsch
English
