COROMANT CoroTurn 107 Schneidplatte zum
Drehen TCMX110304-WF4425
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
19,28
exkl. MWST
16,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
15,42
exkl. MWST
12,96
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidenanzahl | 3 |
|---|---|
| Schneidplattengröße- und form | TC1103 |
| Schneidrichtung | N |
| Eingeschriebener Kreis | 6.35 mm |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Eckenradius r | 0.3969 mm |
| Schneidkantenhöhe | 3.175 mm |
| Materialklassifizierungsstufe | PK |
| Gewicht | 0.002 kg |
| Hauptfreiwinkel | 7 deg |
| Operationsart | Finishing |
| Schneidenlänge | 10.34 mm |
| Sorte (GRADE) | 4425 |
Nederlands
Deutsch
English
