COROMANT CoroTurn 107 Schneidplatte zum
Drehen TCMX090208-WF1115
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
15,17
exkl. MWST
12,75
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
12,14
exkl. MWST
10,20
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | TiAlN+TiAlN |
|---|---|
| Schneidenanzahl | 3 |
| Schneidplattengröße- und form | TC0902 |
| Befestigungslochdurchmesser | 2.5 mm |
| Schneidrichtung | N |
| Eingeschriebener Kreis | 5.55625 mm |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Eckenradius r | 0.7938 mm |
| Schneidkantenhöhe | 2.38125 mm |
| Schneidplattenform | Triangle |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | MS |
| Gewicht | 0.001 kg |
Nederlands
Deutsch
English
