COROMANT CoroTurn 107 Schneidplatte zum
Drehen TCMT220408-PR4335
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
28,26
exkl. MWST
23,75
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
22,61
exkl. MWST
19,00
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidenanzahl | 3 |
|---|---|
| Schneidplattengröße- und form | TC2204 |
| Schneidrichtung | N |
| Eingeschriebener Kreis | 12.7 mm |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Eckenradius r | 0.7938 mm |
| Schneidkantenhöhe | 4.7625 mm |
| Materialklassifizierungsstufe | P |
| Gewicht | 0.01 kg |
| Hauptfreiwinkel | 7 deg |
| Operationsart | Roughing |
| Schneidenlänge | 21.197 mm |
| Sorte (GRADE) | 4335 |
Nederlands
Deutsch
English
