COROMANT CoroTurn 107 Schneidplatte zum
Drehen TCMT090202-KF3225
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
14,46
exkl. MWST
12,15
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
11,57
exkl. MWST
9,72
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidenanzahl | 3 |
|---|---|
| Schneidplattengröße- und form | TC0902 |
| Schneidrichtung | N |
| Eingeschriebener Kreis | 5.55625 mm |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Eckenradius r | 0.2 mm |
| Schneidkantenhöhe | 2.38125 mm |
| Materialklassifizierungsstufe | K |
| Gewicht | 0.0011 kg |
| Hauptfreiwinkel | 7 deg |
| Operationsart | Finishing |
| Schneidenlänge | 9.17 mm |
| Sorte (GRADE) | 3225 |
Nederlands
Deutsch
English
