COROMANT CoroTurn 107 insert with rail
for turning RCMT1204MP-H72220
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
20,23
exkl. MWST
17,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
16,18
exkl. MWST
13,60
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Eingeschriebener Kreis | 12 mm |
|---|---|
| Eckenradius r | 6 mm |
| Schneidrichtung | N |
| Schneidkantenhöhe | 4.7625 mm |
| Gewicht | 0.006 kg |
| Sorte (GRADE) | 2220 |
| Schneidenanzahl | 6 |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Schneidplattenform | Rund |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | M |
| Planschneidenstuerelement | Nein |
| Hauptfreiwinkel | 7° |
| Operationsart | Roughing |
| Schneidplattengröße- und form | Rail interface RC1204MP |
| Spanbrecher | H7 |
| Sensor eingebettete Eigenschaften | Nein |
Nederlands
Deutsch
English
