COROMANT CoroTurn 107 insert with rail
for turning RCMT0803MP-H7S205
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
16,90
exkl. MWST
14,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
13,52
exkl. MWST
11,36
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Eingeschriebener Kreis | 8 mm |
|---|---|
| Eckenradius r | 4 mm |
| Schneidrichtung | N |
| Schneidkantenhöhe | 3.175 mm |
| Gewicht | 0.0016 kg |
| Sorte (GRADE) | S205 |
| Schneidenanzahl | 6 |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Schneidplattenform | Rund |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | S |
| Planschneidenstuerelement | Nein |
| Hauptfreiwinkel | 7° |
| Operationsart | Roughing |
| Schneidplattengröße- und form | Rail interface RC0803MP |
| Spanbrecher | H7 |
| Sensor eingebettete Eigenschaften | Nein |
Nederlands
Deutsch
English
