COROMANT CoroTap 300 spiralgenuteter
Gewindebohrer mit Schälanschnitt E050M4
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
62,12
exkl. MWST
52,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
52,80
exkl. MWST
44,37
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Gewinde-Ø | 4 mm |
|---|---|
| Gewicht | 0,008 kg |
| Gewindelänge | 6,7 mm |
| Art des Beschichtungsprozess | PVD |
| Beschichtungsart | TiAlN |
| ISO-Bezeichnung | ISO 529 |
| Aufnahmedurchmesser | 4 mm |
| Hals-Ø ca. | 2,97 mm |
| Drallwinkel | 45 ° |
| Funktionslänge | 53 mm |
| Nutzlänge | 19 mm |
| Anzahl Spankanäle | 3 |
| Ausgangs-Ø | 3,3 mm |
| Gewindetoleranz Klasse | 6H |
| Gewindegröße | M 4 |
| für Gewindesteigungen | 0,7 mm |
Nederlands
Deutsch
English
