COROMANT CoroTap 300 spiralgenuteter
Gewindebohrer mit Schälanschnitt E050M3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
61,29
exkl. MWST
51,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
52,09
exkl. MWST
43,77
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Gewinde-Ø | 3 mm |
|---|---|
| Gewicht | 5,3 g |
| Gewindelänge | 5,9 mm |
| Art des Beschichtungsprozess | PVD |
| Beschichtungsart | TiAlN |
| ISO-Bezeichnung | ISO 529 |
| Aufnahmedurchmesser | 3,15 mm |
| Hals-Ø ca. | 2,27 mm |
| Drallwinkel | 45 ° |
| Funktionslänge | 48 mm |
| Nutzlänge | 12,5 mm |
| Anzahl Spankanäle | 3 |
| Ausgangs-Ø | 2,5 mm |
| Gewindetoleranz Klasse | 6H |
| Gewindegröße | M 3 |
| für Gewindesteigungen | 0,5 mm |
Nederlands
Deutsch
English
