COROMANT CoroTap 300 spiralgenuteter
Gewindebohrer T300-XM151DA-M36B150
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
459,34
exkl. MWST
386,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
390,44
exkl. MWST
328,10
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Gewinde-Ø | 36 mm |
|---|---|
| Gewicht | 0,928 kg |
| Gewindelänge | 40 mm |
| Art des Beschichtungsprozess | UNCOAT |
| Beschichtungsart | Uncoated |
| ISO-Bezeichnung | DIN376 |
| Aufnahmedurchmesser | 28 mm |
| Hals-Ø ca. | 27,6 mm |
| Drallwinkel | 15 ° |
| Funktionslänge | 200 mm |
| Nutzlänge | 120 mm |
| Anzahl Spankanäle | 4 |
| Ausgangs-Ø | 32 mm |
| Gewindetoleranz Klasse | 6H |
| Gewindegröße | M 36 |
| Materialklassifizierungsstufe | PN |
| für Gewindesteigungen | 4 mm |
Nederlands
Deutsch
English
