COROMANT CoroTap 300 spiralgenuteter
Gewindebohrer T300-SD100DH-6-32D150
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
75,80
exkl. MWST
63,70
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
64,43
exkl. MWST
54,14
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Gewinde-Ø | 3,5052 mm |
|---|---|
| Gewicht | 0,007 kg |
| Gewindelänge | 10 mm |
| Art des Beschichtungsprozess | UNCOAT |
| Beschichtungsart | Uncoated |
| ISO-Bezeichnung | DIN 2184-1 |
| Aufnahmedurchmesser | 4 mm |
| Drallwinkel | 10 ° |
| Funktionslänge | 56 mm |
| Nutzlänge | 10 mm |
| Anzahl Spankanäle | 3 |
| Ausgangs-Ø | 2,85 mm |
| Gewindetoleranz Klasse | 3B |
| Gewindegröße | UNJC #6-32 |
| Materialklassifizierungsstufe | S |
| Gangzahl | 32 |
Nederlands
Deutsch
English
