COROMANT CoroTap 300 spiralgenuteter
Gewindebohrer T300-MM101DB-M6X075B145
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
69,38
exkl. MWST
58,30
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
58,96
exkl. MWST
49,55
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Gewinde-Ø | 6 mm |
|---|---|
| Gewicht | 0,012 kg |
| Gewindelänge | 10 mm |
| Art des Beschichtungsprozess | PVD |
| Beschichtungsart | FeN |
| ISO-Bezeichnung | DIN374 |
| Aufnahmedurchmesser | 4,5 mm |
| Hals-Ø ca. | 4,2 mm |
| Drallwinkel | 40 ° |
| Funktionslänge | 82,6 mm |
| Nutzlänge | 40 mm |
| Anzahl Spankanäle | 3 |
| Ausgangs-Ø | 5,3 mm |
| Gewindetoleranz Klasse | 6H |
| Gewindegröße | MF 6x0,75 |
| Materialklassifizierungsstufe | M |
| für Gewindesteigungen | 0,75 mm |
Nederlands
Deutsch
English
