COROMANT CoroTap 200 geradegenuteter
Gewindebohrer T200-XM101DA-M5C110
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
49,09
exkl. MWST
41,25
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
41,72
exkl. MWST
35,06
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Gewinde-Ø | 5 mm |
|---|---|
| Gewicht | 0,008 kg |
| Gewindelänge | 13,2 mm |
| Art des Beschichtungsprozess | PVD |
| Beschichtungsart | AlCrN |
| ISO-Bezeichnung | DIN 376 |
| Aufnahmedurchmesser | 3,5 mm |
| Hals-Ø ca. | 3,3 mm |
| Drallwinkel | 0 ° |
| Funktionslänge | 70 mm |
| Nutzlänge | 49 mm |
| Anzahl Spankanäle | 3 |
| Ausgangs-Ø | 4,2 mm |
| Gewindetoleranz Klasse | 6H |
| Gewindegröße | M 5 |
| Materialklassifizierungsstufe | PMKNS |
| für Gewindesteigungen | 0,8 mm |
Nederlands
Deutsch
English
