COROMANT CoroTap 200 geradegenuteter
Gewindebohrer T200-XM100IA-M5C150
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
35,11
exkl. MWST
29,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
29,83
exkl. MWST
25,07
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Gewinde-Ø | 5 mm |
|---|---|
| Gewicht | 0,01 kg |
| Gewindelänge | 11,8 mm |
| Art des Beschichtungsprozess | UNCOAT |
| Beschichtungsart | Uncoated |
| ISO-Bezeichnung | ISO529 |
| Aufnahmedurchmesser | 5 mm |
| Hals-Ø ca. | 3,76 mm |
| Drallwinkel | 0 ° |
| Funktionslänge | 59,8 mm |
| Nutzlänge | 22 mm |
| Anzahl Spankanäle | 3 |
| Ausgangs-Ø | 4,2 mm |
| Gewindetoleranz Klasse | 6H |
| Gewindegröße | M 5 |
| Materialklassifizierungsstufe | PKNS |
| für Gewindesteigungen | 0,8 mm |
Nederlands
Deutsch
English
