COROMANT CoroTap 200 geradegenuteter
Gewindebohrer T200-XM100DB-M8X075C150
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
61,05
exkl. MWST
51,30
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
51,88
exkl. MWST
43,60
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Gewinde-Ø | 8 mm |
|---|---|
| Gewicht | 23,1 g |
| Gewindelänge | 14,9 mm |
| Art des Beschichtungsprozess | UNCOAT |
| Beschichtungsart | Uncoated |
| ISO-Bezeichnung | DIN 374 |
| Aufnahmedurchmesser | 6 mm |
| Hals-Ø ca. | 5,7 mm |
| Drallwinkel | 0 ° |
| Funktionslänge | 80 mm |
| Nutzlänge | 57 mm |
| Anzahl Spankanäle | 3 |
| Ausgangs-Ø | 7,3 mm |
| Gewindetoleranz Klasse | 6H |
| Gewindegröße | MF 8x0,75 |
| Materialklassifizierungsstufe | PMKNS |
| für Gewindesteigungen | 0,75 mm |
Nederlands
Deutsch
English
