COROMANT CoroTap 200 geradegenuteter
Gewindebohrer T200-XM100DA-M3.5C150
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
32,73
exkl. MWST
27,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
27,81
exkl. MWST
23,37
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Gewinde-Ø | 3,5 mm |
|---|---|
| Gewicht | 0,007 kg |
| Gewindelänge | 10,8 mm |
| Art des Beschichtungsprozess | UNCOAT |
| Beschichtungsart | Uncoated |
| ISO-Bezeichnung | DIN 371 |
| Aufnahmedurchmesser | 4 mm |
| Hals-Ø ca. | 2,67 mm |
| Drallwinkel | 0 ° |
| Funktionslänge | 56 mm |
| Nutzlänge | 20 mm |
| Anzahl Spankanäle | 3 |
| Ausgangs-Ø | 2,9 mm |
| Gewindetoleranz Klasse | 6H |
| Gewindegröße | M 3,5 |
| Materialklassifizierungsstufe | PMKNS |
| für Gewindesteigungen | 0,6 mm |
Nederlands
Deutsch
English
