COROMANT CoroTap 200 geradegenuteter
Gewindebohrer T200-XM100AE-5-40C145
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
33,50
exkl. MWST
28,15
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
28,48
exkl. MWST
23,93
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Gewinde-Ø | 3,5052 mm |
|---|---|
| Gewicht | 6,1 g |
| Gewindelänge | 8,9 mm |
| Art des Beschichtungsprozess | PVD |
| Beschichtungsart | FeN |
| ISO-Bezeichnung | DIN 2184-1/ANSI |
| Aufnahmedurchmesser | 3,5814 mm |
| Hals-Ø ca. | 2,3 mm |
| Drallwinkel | 0 ° |
| Funktionslänge | 56 mm |
| Nutzlänge | 17,5 mm |
| Anzahl Spankanäle | 3 |
| Ausgangs-Ø | 2,65 mm |
| Gewindetoleranz Klasse | 3BX |
| Gewindegröße | UNC #5-40 |
| Materialklassifizierungsstufe | PMK |
| Gangzahl | 40 |
Nederlands
Deutsch
English
