COROMANT CoroTap 200 geradegenuteter
Gewindebohrer T200-SM100DB-M12X150D115
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
112,10
exkl. MWST
94,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
95,28
exkl. MWST
80,07
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Gewinde-Ø | 12 mm |
|---|---|
| Gewicht | 0,057 kg |
| Gewindelänge | 21 mm |
| Art des Beschichtungsprozess | PVD |
| Beschichtungsart | AlCrN |
| ISO-Bezeichnung | DIN 374 |
| Aufnahmedurchmesser | 9 mm |
| Drallwinkel | 0 ° |
| Funktionslänge | 100 mm |
| Nutzlänge | 73 mm |
| Anzahl Spankanäle | 4 |
| Ausgangs-Ø | 10,5 mm |
| Gewindetoleranz Klasse | 6HX |
| Gewindegröße | MF 12x1,5 |
| Materialklassifizierungsstufe | S |
| für Gewindesteigungen | 1,5 mm |
Nederlands
Deutsch
English
