COROMANT CoroTap 200 geradegenuteter
Gewindebohrer T200-PM101JA-M12P1PM
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
111,86
exkl. MWST
94,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
95,08
exkl. MWST
79,90
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Gewinde-Ø | 12 mm |
|---|---|
| Gewicht | 0,044 kg |
| Gewindelänge | 23 mm |
| Art des Beschichtungsprozess | PVD |
| Beschichtungsart | TiAlN |
| ISO-Bezeichnung | JISB4430 |
| Aufnahmedurchmesser | 8,5 mm |
| Drallwinkel | 0 ° |
| Funktionslänge | 82 mm |
| Nutzlänge | 41 mm |
| Anzahl Spankanäle | 4 |
| Ausgangs-Ø | 10,3 mm |
| Gewindetoleranz Klasse | 6HX |
| Gewindegröße | M12 |
| Materialklassifizierungsstufe | P |
| für Gewindesteigungen | 1,75 mm |
Nederlands
Deutsch
English
