COROMANT CoroTap 100 geradegenuteter
Gewindebohrer E4161/4
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
98,53
exkl. MWST
82,80
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
83,75
exkl. MWST
70,38
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Gewinde-Ø | 13,157 mm |
|---|---|
| Gewicht | 70 g |
| Gewindelänge | 21 mm |
| Art des Beschichtungsprozess | PVD |
| Beschichtungsart | FeN |
| ISO-Bezeichnung | DIN 5156 |
| Aufnahmedurchmesser | 11 mm |
| Hals-Ø ca. | 10,7 mm |
| Drallwinkel | 0 ° |
| Funktionslänge | 100 mm |
| Nutzlänge | 71 mm |
| Anzahl Spankanäle | 4 |
| Ausgangs-Ø | 11,8 mm |
| Gewindetoleranz Klasse | NORMAL |
| Gewindegröße | G 1/4-19 |
| Materialklassifizierungsstufe | K |
| Gangzahl | 19 |
Nederlands
Deutsch
English
