COROMANT CoroMill Plura
VHM-Kugelfräser R216.42-12030-AS18G1700
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
274,89
exkl. MWST
231,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
247,40
exkl. MWST
207,90
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Beschichtungsart | AlCrN |
|---|---|
| Gewicht | 0.136 kg |
| Aufnahmedurchmesser | 12 mm |
| Funktionslänge | 83 mm |
| Nutzlänge | 18 mm |
| Eckenradius r | 6 mm |
| Substrattyp | Carbide |
| Material Klassifizierungsstuffe | H |
| Anzahl_wirksamer_schneiden | 2 |
Nederlands
Deutsch
English
