COROMANT CoroMill Plura
VHM-Kugelfräser R216.42-03030-AK07AH10F
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
114,72
exkl. MWST
96,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
103,24
exkl. MWST
86,76
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Art des Beschichtungsprozess | Unbeschichtet |
|---|---|
| Beschichtungsart | Unbeschichtet |
| Bruttogewicht | 0.042 kg |
| Gewicht | 0.042 kg |
| Schneidenlänge | 7 mm |
| Körperkegeleinstellwinkel BHTA1 | 30 ° |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 3 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 6 mm |
| Drallwinkel | 30 ° |
| Sorte (GRADE) | H10F |
| Funktionslänge | 80 mm |
| Nutzlänge | 7 mm |
| Eckenradius r | 1.5 mm |
| Eintauchwinkel | 20 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Schafttoleranz | h6 |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Anzahl Schneiden | 2 |
Nederlands
Deutsch
English
