COROMANT CoroMill Plura
VHM-Kugelfräser R216.42-02030-FC20G1700
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
191,59
exkl. MWST
161,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
172,43
exkl. MWST
144,90
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Beschichtungsart | AlCrN |
|---|---|
| Gewicht | 0.019 kg |
| Aufnahmedurchmesser | 6 mm |
| Funktionslänge | 45 mm |
| Nutzlänge | 6 mm |
| Eckenradius r | 1 mm |
| Substrattyp | Carbide |
| Körperdurchmesser | 1.92 mm |
| Material Klassifizierungsstuffe | H |
| Anzahl_wirksamer_schneiden | 2 |
Nederlands
Deutsch
English
