COROMANT CoroMill Plura
VHM-Kugelschaftfräser 2B330-0600-NCH10F
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
138,04
exkl. MWST
116,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
124,24
exkl. MWST
104,40
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Beschichtungsart | Uncoated |
|---|---|
| Gewicht | 0.03 kg |
| Aufnahmedurchmesser | 6 mm |
| Funktionslänge | 57 mm |
| Nutzlänge | 17.8 mm |
| Eckenradius r | 3 mm |
| Substrattyp | Carbide |
| Material Klassifizierungsstuffe | N |
| Anzahl_wirksamer_schneiden | 2 |
Nederlands
Deutsch
English
