COROMANT CoroMill Plura
VHM-Kugelschaftfräser 2B330-0300-NCH10F
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
117,10
exkl. MWST
98,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
105,39
exkl. MWST
88,56
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Beschichtungsart | Uncoated |
|---|---|
| Gewicht | 13.2 g |
| Aufnahmedurchmesser | 3 mm |
| Funktionslänge | 38 mm |
| Nutzlänge | 8.8 mm |
| Eckenradius r | 1.5 mm |
| Substrattyp | Carbide |
| Körperdurchmesser | 2.7 mm |
| Material Klassifizierungsstuffe | N |
| Anzahl_wirksamer_schneiden | 2 |
Nederlands
Deutsch
English
