COROMANT CoroMill Plura
VHM-Kugelschaftfräser 2B230-0300-NAN20C
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
204,68
exkl. MWST
172,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
184,21
exkl. MWST
154,80
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Beschichtungsart | Sp3 |
|---|---|
| Gewicht | 0.013 kg |
| Aufnahmedurchmesser | 3 mm |
| Funktionslänge | 38 mm |
| Nutzlänge | 7 mm |
| Eckenradius r | 1.5 mm |
| Substrattyp | Carbide |
| Material Klassifizierungsstuffe | NO |
| Anzahl_wirksamer_schneiden | 2 |
Nederlands
Deutsch
English
